Będzie Nikon KeyMission 170 i 80.

nikon-keymission80-170
Tydzień zapowiada się obiecująco, przewidywanych jest kilka premier sprzętowych. Firma Nikon, powinna pokazać m.in. nowe kamery sportowe. Mogą one stać się mocną konkurencją dla GoPro.

nikon-keymission-170
nikon-keymission-170_2
Dwa nowe urządzenia o symbolu KeyMission 170 i KeyMission 80 będą należeć do typowych „twardzieli” przystosowanych do pracy w wielu ekstremalnych sytuacjach. Każdy otrzyma, odporną na wstrząsy i upadek (z wysokości do 2 metrów), obudowę, a liczba przycisków zostanie ograniczana do minimum. Kamery będą wodoodporne do głębokości 30 metrów, obiektyw pierwszej będzie obejmować pole widzenia o kącie 170 stopni, drugiej o kącie 80 stopni.

nikon-keymission80_1
Warto zauważyć, że dotychczas znamy model KeyMission 360 który pojawił się na targach CES 2016. Kamera została wyposażona w dwa obiektywy które zapewniają kąt widzenia po 180 stopni. Specjalne oprogramowanie łączy dwa obrazy w jeden sferyczny, w pełnych 360 stopniach.

Cena nowych kamer na razie pozostaje nieznana.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.