Yuji Hamada we Wrocławiu

yuji-hamada1
TIFF Center i A-i-R Wro zapraszają na spotkanie autorskie z japońskim fotografem, Yujim Hamadą. Odbędzie się ono już w najbliższą środę we Wrocławi. Wstęp jest wolny.

Yuji Hamada mimo, że należy do fotografów młodego pokolenia, to jego prace budzą coraz większe zainteresowanie na świecie. Urodził się w Osace, trzynaście lat temu ukończył studia na Wydziale Fotografii Nihon University. W dorobku artystycznym ma trzy albumy: „Branch”, „C/M/Y” oraz „Photograph”. Wystawy indywidualne: „C/M/Y”(2015 – PGl/Tokio), „C/M/Y”(2014 – limart POST/Tokio), „Photograph”(2014 – limart POST/Tokio), Pulsar+Primal Mountain (2013 – PGI/Tokio), „unknown” (2005 – digmeout Gallery/Osaka). Podczas środowego spotkania Hamada opowie o swojej twórczości oraz o ostatnich działaniach artystycznych. Warto zaznaczyć, że w naszym kraju artysta zainteresował się tematem granic (naturalnych czy umownych) i ich przenikaniem, a także dysonansem pomiędzy starą i współczesną architekturą na Dolnym Śląsku. Fotografował też krajobraz na styku granic Polski, Niemiec i Czech.

Spotkanie jest częścią TIFF Residency, czyli próbą stworzenia możliwości twórczego pobytu artystów zagranicznych w naszym kraju. Impreza odbędzie się infopunkcie – kawiarni BARBARA (ul. Świdnicka 8c) o godz. 18. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.