BEIKS Media Show 2016 już w październiku!

beiks-media-show-2016_1
Od 17 do 18 października 2016 roku w Warszawie odbędzie się BEIKS Media Show. Jak zapewnia organizator, to jedyne na taką skalę wydarzenie organizowane w Polsce. Do dyspozycji wystawców i zwiedzających zostanie oddana „komfortowa powierzchnia wystawiennicza” i sale konferencyjne.

BEIKS od wielu lat organizuje podobne imprezy, które co roku cieszyły się dużą popularnością i były odwiedzany przez kilkanaście tysięcy osób. Tegoroczne przedsięwzięcie ma trochę inny charakter. Duży nacisk położono na szkolenia i seminaria, oraz prezentacje sprzętu różnych firm. Nie będzie to oczywiście Photokina, ani nawet Film Video Foto w Łodzi. Ale pierwsza jaskółka jest, taka inicjatywa potrzebna jest jesienią. Wprawdzie co roku można wziąć udział w PRESS FOTO INFO, ale o impreza ta skierowana jest bardzie do środowiska prasowego. Dobrym miejscem jest Warszawa, tu znajduje się większość firm fotograficznych. Organizator zaprasza więc wszystkich zainteresowanych na seminaria, warsztaty oraz konferencje, prowadzone przez „..uznane autorytety z branży, foto-video-film…”. Program szkoleń będzie obejmował zarówno teorię jak i praktykę, przewidziano również możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami oraz sprzętem.

beiks-media-show-2016_2
Wystawa sprzętu zostanie zlokalizowana w Centrum Kongresowym Gromada w Warszawie, wstęp na pokazy i szkolenia jest wolny, wystarczy jedynie zarejestrować się na portalu firmy BEIKS.

Termin: 17-18.10.2016 roku.
Godziny otwarcia: 17.10 od 11:00 do 20:00; 18.10 od 10:00 do 19:00.
Cena biletu bez rejestracji: 15 zł.
Cena parkingu:  20zł/dzień.

Patronat medialny nad targami sprawuje m.in. czasopismo FOTO-PLUS (d. DFV), Film&Tv Kamera. Dodatkowych informacji udziela Marek Rokita (marek.rokita@beiks.pl).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.