Fujifilm Global Solution Road Show

fujifilm-global-solution-ro
Już za dwa tygodnie w Warszawie wystartują ogólnopolskie warsztaty Fujifilm Global Solution. Impreza jest adresowana do osób związanych z nie tylko branżą fotograficzną (fotografowie ślubni i okolicznościowi, właściciele laboratoriów i sklepów fotograficznych), ale także do agencji eventowych i reklamowych.

Wstęp na zajęcia jest bezpłatny, wymagana jest jedynie rejestracja na stronie http://www.warsztaty.fujifilm.pl/registration/road-show. W trakcie warsztatów uczestnicy będą mogli sprawdzić możliwości suchego minilabu Frontier S-DX100 oraz kompatybilnego kiosku. Poznają całą ofertę maszyn drukujących Fujifilm oraz produktów linii Instax i Fujifilm X, a także papierów fotograficznych. Organizator chwali się, że będą omawiane rozwiązania fotograficzne, dzięki którym „…można w prosty sposób rozwinąć swój biznes o nowoczesne funkcjonalności: od suchych mobilnych drukarek z kioskami, przez produkty linii Instax po aparaty cyfrowe Fujifilm X..”. Do dyspozycji uczestników będzie studio fotograficzne, a także modelka w roli panny młodej. Sprzęt oświetleniowy zapewni firma Medikon, przez cały czas trwania spotkania będą odbywały się pokazy pracy w studio z udziałem Jacka Boneckiego (w Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu) oraz Marcina i Natali Kontraktewiczów (Warszawa, Kraków, Katowice).

Daty i miasta:
20.10.2016 – Warszawa (godz. 14-19) – Studio Bank, ul. Daniłowiczowska 18B
21.10.2016 – Gdańsk (godz. 14-19) – Sztuka Wyboru, Słowackiego 19
27.10.2016 – Poznań (godz. 14-19)
28.10.2016 – Wrocław (godz. 14-19)
16.11.2016 – Kraków (godz. 14-19)
17.11.2016 – Katowice (godz. 14-19)

Wszyscy uczestnicy szkoleń będą mieli szansę wygrać drukarkę Frontier S-DX100.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.