Testowe jazdy z FOMEI

testowe-jazdy-z-fomei
Medikon Polska zaprasza wszystkich entuzjastów fotografii do bezpłatnego wynajęcia studia fotograficznego. Akcja wystartowała 1 października 2016r i potrwa cały miesiąc, firma zapewnia wsparcie techniczne.

Studio fotograficzne mieści się w Warszawie, przy ul. Cyklamenów 7, celem akcji jest promocja marki Fomei na naszym rynku oraz budowa pozytywnego wizerunku organizatora który jest dostawcą kompleksowych rozwiązań fotograficznych. Przez cztery godziny, po wcześniejszej rezerwacji, można będzie więc bezpłatnie korzystać z m.in. wybranych drukarek fotograficznych marki Epson i DNP, sprzętu oświetlenia studyjnego Fomei, wybranych monitorów Eizo, oraz mediów do druku marki Fomei.

Medikon-warsztaty2015
Organizatorzy do dyspozycji użytkownika oddają studio fotograficzne i stanowisko do makeup’u o łącznej powierzchni 100 metrów kwadratowych. Jest ono w pełni wyposażone w sprzęt oświetleniowy m.in. lampy błyskowe i światła ciągłego w tym najnowocześniejsze urządzenia z serii Digital Pro X, lampy Digitalis Pro S z funkcją HSS, lampy LED, HMI, Fresnel, akcesoria do modelowania światła, statywy i tła. Z kolei na stanowisku do postprodukcji i druku znajdziemy monitor graficzny Eizo, termosublimacyjne drukarki fotograficzne DNP, urządzenia do kalibracji X-Rite i DataColor, drukarki fotograficzne EPSON oraz szeroką gamę mediów do druku Fomei Collection i FomeiJet.

Dodatkowe informacje są udzielane mailowo (sls@medikon.pl) lub telefonicznie (22 872-13-67).

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.