III Wielkopolski Festiwal Fotografii

iii-wielkopolski-festiwal-f
Już jutro startuje III Wielkopolski Festiwal Fotografii im. Ireneusza Zjeżdżałki. Celem Festiwalu, który potrwa do 30 października, jest dokonanie przeglądu twórczości wielkopolskich fotografów.

Festiwal odbywa się w 37 miejscowościach województwa wielkopolskiego. Planowanych jest około 80 wystaw, spotkań i warsztatów fotograficznych. Swój dorobek zaprezentuje 35 artystów, ale w pokazach zbiorowych uczestniczyć będzie ponad 350 twórców. Szczegółowy harmonogram dostępny jest pod linkiem (kliknij).

W trakcie festiwalu odbędzie się otwarcie wystawy pokonkursowej Moja Wielkopolska 2016 a także przegląd portfolio. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 października, organizatorzy zapraszają do udziału studentów szkół artystycznych, kursów fotograficznych oraz fotografów i artystów, którzy mają już doświadczenie w prezentacji swoich prac. Każdy uczestnik będzie miał możliwość wyboru dowolnej ilości recenzentów, czas trwania pojedynczej konsultacji nie może przekraczać 20 minut. Zdjęcia będzie oceniał m.in. Krzysztof Jurecki i Anna Kędziora. Po zakończonym przeglądzie, recenzenci wybiorą najlepsze zestawy zdjęć, które zostaną pokazane na indywidualnej wystawie w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.

Zobacz wideo z poprzedniego festiwalu:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.