ZEISS Photography Award 2017. Warto zgłosić swoje prace

zeiss_photo-award_2016_7
Firma Carl Zeiss AG wspólnie z World Photography Organisation zaprasza do udziału w międzynarodowym konkursie fotograficznym ZEISS Photography Award. Zdjęcia można nadsyłać  do 7 lutego 2017 roku, na laureata czekają obiektywy Zeiss o łącznej wartości 12 tys. euro oraz 3 tys. euro które można przeznaczyć na dowolny projekt fotograficzny.

Tematem tegorocznej edycji są “istotne miejsca” („Seeing beyond – Meaningful places”), organizatorzy zachęcają do wyrażenia swojej kreatywności w ukazaniu ważnych dla nich miejsc. Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest zarówno do amatorów, jak i profesjonalnych fotografów. Zdjęcia są przyjmowane poprzez stronę World Photography Organisation (kliknij), wyniki zostaną ogłoszone w marcu przyszłego roku. Można nadsyłać od 5 do 10 prac które odpowiadają tematyce konkursu. Muszą one spełniać pewne wymagania techniczne: format JPEG (kolory w standardzie sRGB), lub TIFF, wielkość pliku nie może przekraczać 5 MB (min. 0,8 MB). Fotografie zostaną ocenione przez jury w składzie: Claire Richardson (Lonely Planet Traveller), Sarah Toplis (The Space), Jürgen Schadeberg (fotograf, WPO). Nagrodzone i wyróżnione zdjęcia będą stanowiły część wystawy Sony World Photography Exhibition prezentowanej od 21 kwietnia do 7 maja 2017 roku w Somerset House w Londynie.

zeiss_photo-award_2016_1
Warto zwrócić uwagę, że temat konkursu ponownie dotyczy „istotnych miejsc“, w poprzedniej edycji zgłoszono 22000 prac z blisko 120 krajów świata. Laureatką została Tamina-Florentine Zuch z Niemiec (strona laureatki-kliknij). Jej nagrodzone zdjęcia powyżej i poniżej.

zeiss_photo-award_2016_6
zeiss_photo-award_2016_5
zeiss_photo-award_2016_4
zeiss_photo-award_2016_3
zeiss_photo-award_2016_2

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s