Grand Prix Fotofestiwal 2017/Open Call

grand-prix-fotofestiwal-201
Został ogłoszony nabór projektów do Grand Prix Fotofestiwal 2017. Prace można nadsyłać do 30 listopada 2016 roku. Spośród nadesłanych projektów jury wybierze jednego zwycięzcę i dziewięciu finalistów. Do zdobycia jest nagroda w wysokości 10.000 złotych.

Nagroda przyznawana jest od 11 lat, zaproszenie skierowane jest zarówno do fotografów indywidualnych, jak i kolektywów fotograficznych. Formuła konkursu jest otwarta i nie zakłada ograniczeń tematycznych, wiekowych ani geograficznych. Nie ma też żadnych ograniczeń dotyczących tematu, techniki wykonania zdjęć lub ich ilości. Nie należy jednak zgłaszać pojedynczych zdjęć, organizatorom zależy na całych projektach – już skończonych lub będących na ukończeniu. W skład tegorocznego jury wchodzą: Emma Bowkett, Krzysztof Candrowicz, David Fathi, Clément Saccomani, Marta Szymańska oraz Sayaka Takahashi. Wystawa pokonkursowa prezentowana w pofabrycznych salach galeryjnych jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń Fotofestiwalu.

Udział w konkursie jest odpłatny i wynosi 100 zł. Zgłaszane fotografie muszą mieć postać pliku cyfrowego, można je przesłać e-mailem na adres: gp@fotofestiwal.com, lub dostarczyć do organizatora którym jest Fundacja Edukacji Wizualnej, Tymienieckiego 3, 90-365 Łódź. Zdjęcia muszą spełniać określone warunki techniczne: format – JPG/TIFF, wielkość zestawu nie może przekraczać 5 MB. Kompletne zgłoszenie powinno zawierać: wypełniony formularz wraz z opisem projektu, fotografie i potwierdzenie opłaty.

XVI Międzynarodowy Festiwal Fotografii w Łodzi odbędzie się od 1 do 11 czerwca.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.