Kup instaxa, leć do Oslo. Konkurs sprzedażowy od Fujifilm

kup-instaxa
Firma Fujifilm wystartowała z kolejnym konkursem, tym razem nie liczą się zdjęcia tylko paragon fiskalny za zakupiony aparat instax lub drukarkę instax SHARE. Nagrodą główną jest, nie wiedzieć czemu, 4-dniowa wycieczka do stolicy Norwegii.

Nie wiadomo o jakiej porze roku wycieczka do Oslo się odbędzie. Wiosna nadchodzi tam zdecydowanie później niż w Polsce, z kolei zima to najdłuższa z norweskich pór roku, można za to dostrzec magiczną zorzę polarną. Od połowy czerwca do połowy sierpnia w Norwegii są wakacje, ale wydaje się, że najlepszym terminem na wizytę może być 17 maja, czyli w największe narodowe święto. Tak czy inaczej każdy uczestnik musi zarejestrować paragon na stronie instax.pl, organizator konkursu dodał jeszcze utrudnienie; należy zgłosić hasło reklamowe, złożone z maksymalnie 12 wyrazów. Będzie ono przeznaczone do celów identyfikacyjnych, informacyjnych i popularyzatorskich. Powinno zawierać w sobie wyraz „natychmiast”, należy zwrócić uwagę, że hasło powinno być jasne, spójne, czytelne, oryginalne, łatwe do zapamiętania i rozpoznawalne, oraz zrozumiałe dla szerokiej grupy odbiorców.

Konkurs trwa do końca roku, jury w składzie: Filip Ćwik, Joanna Czechowska (Fujifilm), Dominik Cudny (Fujifilm) oraz Tomasz Korniejew (Korniejew Media Group) opublikuje werdykt 16 stycznia. Do głównej nagrody dodawane jest „kieszonkowe” w wysokości 2000 złotych, organizator odprowadza 10% podatek od wygranej.

Należy zwrócić uwagę, że każdy uczestnik biorący udział w powyższym przedsięwzięciu „…udziela Organizatorowi nieodpłatnej, niewyłącznej, nieograniczonej czasowo ani terytorialnie, niepodlegającej wypowiedzeniu i podlegającej zbyciu licencji (z prawem do udzielania dalszej licencji) na korzystanie z hasła reklamowego…”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.