Trwa konkurs CEWE pod tytułem „Our world is beautiful”

cewe-contest
Do końca czerwca można nadsyłać zdjęcia na Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny CEWE „Our world is beautiful”. Główny zwycięzca otrzyma CEWE Photo Award,  wyprawę fotograficzną o wartości 5 tysięcy euro oraz wybrany sprzęt fotograficzny. Dla tysiąca laureatów przeznaczono wycieczki, nagrody rzeczowe i bony wartościowe w łącznej kwocie ok. 90 000 euro.

Konkurs jest rozgrywany w następujących kategoriach: sport, ludzie, krajobraz, architektura, transport i infrastruktura, natura. Każdy uczestnik może zgłosić do 25 zdjęć, należy wcześniej zarejestrować się na stronie http://contest.cewe-fotoksiazka.pl/beautiful-world-2016/register. Fotografie muszą spełniać podstawowe parametry techniczne: format.png, .jpeg oraz .tiff, wielkość min. 1240 x 768 pikseli, zdjęcie nie może przekraczać 22 MB.

gulczynska-a_cewe
Warto zwrócić uwagę, że w ostatniej edycji konkursu w kat. ”Ludzie” nagrodę zdobyła uczestniczka z Polski – Agnieszka Gulczyńska (jej praca powyżej). W tym roku pozostali zwycięzcy również otrzymują produkty CEWE (fotoksiążki, usługi foto) o wartości 1 500 euro oraz sprzęt fotograficzny o wartości 3 500 euro. Na zdobywców miejsc od 7. do 20. czeka sprzęt fotograficzny o wartości 1 000 euro oraz bony na produkty CEWE o wartości 1 000 euro każdy. Za zajęcie miejsc od 21. do 1 000. przyzne będą nagrody w postaci bonów na usługi CEWE o wartości odpowiedniej do pozycji w klasyfikacji. Dodatkowo w ramach każdej kategorii co miesiąc będzie wyłaniany jeden zwycięzca. Otrzyma bony na produkty CEWE o wartości 50 euro. Ponadto przewidziane są indywidualne nagrody dla autorów najwyżej ocenianych zdjęć z każdego kraju. .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.