Oasis Photo Contest 2017. Zdjęcia do końca lutego

oasis-photo-contest-2017_1
Oasis Photo Contest to prestiżowy konkurs fotografii przyrodniczej, który ma na celu zaprezentowanie różnorodności biologicznej przyrody, a także koegzystencję i współdziałanie człowieka i natury. Prace można zgłaszać do 28 lutego, zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 2500 euro oraz rzeźbę wykonaną przez artystę Michele Vitaloni. Ufundowano też dwie nagrody w wysokości 1500 (Italian Oasis Photographer 2017) i 1000 euro (Oasis Magazine 2017 Award) a także dziesięć wyróżnień po 800 euro.

Organizatorem konkursu jest magazyn Oasis oraz stowarzyszenie Associazione Italiana Turismo Naturalistico. Najlepsze zdjęcia zostaną włączone w prestiżowego katalogu i będzie częścią wystawy „Oasis Photocontest Tour 2017”, który pokazuje w najważniejszych miastach Włoch. W zeszłej edycji wśród nagrodzonych znalazł się m.in. Felipe Foncueva (Hiszpania, Best International Oasis Photographer), Pierluigi Rizzato (włochy, Best Italian Oasis Photographer) a także Stefano Quirini (Włochy, Best Oasis Magazine Photographer).

Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany zarówno dla zawodowców, jak i osób związanych z fotografią amatorsko. Prace będą przyjmowane w kilku kategoriach: krajobrazy, ssaki, ptaki i nietoperze, inne zwierzęta, fotografia podwodna, ludzie i pochodzenie etniczne, rośliny, opowiadanie fotograficzne. W każdej, liczba zgłoszonych do oceny zdjęć nie może przekroczyć 3 sztuk (zestaw do 9 sztuk). Osoby niepełnoletnie mogą zgłaszać prace w dwóch grupach wiekowych: do 14 lat, od 14 do 18 lat. Organizatorzy wymagają też dołączenia pisemnej zgody rodziców (opiekunów) na udział dziecka w konkursie.

Prace można zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej http://www.oasisphotocontest.com/ po uprzedniej rejestracji, lub nadsyłać pocztą tradycyjną. Będą przyjmowane pliki cyfrowe, należy pamiętać, że należy zachować oryginalne prace, gdyż zdjęcia będą sprawdzane czy nie dokonano poprawek elektronicznie. Opłata za udział w konkursie wynosi 25 euro, młodzież płaci połowę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.