Rybnicki Festiwal Fotografii


Trwa 14. Rybnicki Festiwal Fotografii. Podczas trzech dni planowane są m.in. wernisaże wystaw, spotkania z najwybitniejszymi autorami, a także warsztaty praktyczne. Osoby zainteresowane mają możliwość zaprezentowania własnych zdjęć w Galerii Otwartej.

Impreza zakończy się w niedzielę 26 marca 2017 roku, w programie jest ponad 20 wystaw – indywidualnych i zbiorowych – w sumie kilkaset zdjęć. Wystawy zbiorowe zostały przygotowywane przez kluby i stowarzyszenia fotograficzne z całego Śląska, a także z Czech. Wczoraj miał miejsce wernisaż Jana Brykczyńskiego (Sputnik Photos) i Filipa Springera, dzisiaj odbędzie się warsztat praktyczno-teoretyczny „Sztuka fotografii produktowej” Artura Nyka. Swoje prace pokaże m.in. Paweł Totoro Adamiec, Agnieszka Rayss, Maksymilian Rigamonti, Arkadiusz Branicki. Na jutro zapowiadany jest wernisaż Jarosława Kubickiego, Pawła Młodkowskiego i Emila Bilińskiego. W czasie trwania programu głównego w Galerii Otwartej, każdy może zainstalować swoje prace w wyznaczonej przestrzeni ekspozycyjnej. Zdjęcia należy zdemontować w niedzielę po ostatnim punkcie programu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.