Wystartował konkurs Polska Ulicznie 2017


Magazyn Digital Camera Polska, portal Fotopolis i Polish Street Photography zapraszają do udziału w kolejnym, ogólnopolskim konkursie fotografii ulicznej. Termin zgłaszania prac mija 28 kwietnia, do zdobycia jest aparat Fujifilm X-Pro2 Graphite edition wraz z obiektywem Fujinon XF 35 mm f/2.

Celem konkursu jest popularyzacja polskiej fotografii ulicznej, każdy może zgłosić maksymalnie 5 prac przesyłając je za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie http://polishstreetphotography.com/polskaulicznie. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w konkursie za zgodą opiekunów. Fotografie muszą spełniać pewne wymagania techniczne: format jpg, wielkość 1000 pikseli (na dłuższym boku), pliki nie mogą być większe niż 1MB. Udział w konkursie jest bezpłatny, należy przy tym zaznaczyć, że wszystkie prace muszą być wykonane po 22 kwietnia 2016 roku na terenie naszego kraju. W skład obecnego jury wchodzi Ania Kłosek, Karina Krystosiak, Monika Krzyszkowska, Paweł Rubkiewicz oraz Mateusz Grybczyński,

Z listą osób zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej będzie można zapoznać się 10 maja 2017 roku. Ogłoszenie zwycięzców oraz przyznanie nagród odbędzie się podczas części oficjalnej wernisażu 20 maja 2017 roku w Warszawie w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy. Organizatorzy zwracają uwagę, że uczestnicy mogą być zobowiązany do przedstawienia pracy w wyższej rozdzielczości.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.