Najlepsza drukarka według TIPA


Dziennikarze magazynów fotograficznych z całego świata wyróżnili drukarkę Epson SureColor P5000 w prestiżowym plebiscycie TIPA Awards 2017. Firma Epson została doceniona za wysokiej jakości, innowacyjny, dedykowany dla rynku fotograficznego produkt.

TIPA to jedna z największych i najbardziej wpływowych na świecie organizacji wydawców prasy poświęconej fotografii oraz przetwarzaniu obrazu. Dziennikarze oceniają aparaty, lampy, torby, skanery itp. wprowadzone na rynek w ciągu minionych 12 miesięcy na podstawie takich kryteriów, jak wykorzystanie najnowocześniejszych technologii, stylistyka i ergonomia, łatwość użycia oraz współczynnik cena-wydajność.


Tegoroczne nagrody zostały przyznane przez reprezentantów 27. profesjonalnych, amatorskich i biznesowych czasopism fotograficznych z Azji, Australii, Europy, Północnej i Południowej  Ameryki wraz z delegacją Klubu Camera Journal Press z Japonii.


Epson SureColor P5000 pojawił się w sprzedaży na początku tego roku i zastąpił model Stylus Pro 4900. Urządzenie posiada szereg nowych lub udoskonalonych funkcji m.in. rozbudowany panel interfejsu użytkownika z wbudowanymi instrukcjami, a także nowe pokrywy, uszczelki i materiały antystatyczne ograniczające wnikanie kurzu. Wielkość kropli wynosząca 3,5 pl oraz rozdzielczość 2880 x 1440 dpi mają gwarantować znakomite oddanie szczegółów obrazu, a atramenty Ultrachrome HDX zapewniać odporność na działanie światła nawet do 15 lat.

Dla Epsona zdobycie wyróżnienia w tegorocznym konkursie oznacza, że firma od dwudziestu lat otrzymała łącznie 38 nagród TIPA. W tym czasie wyróżniono jej drukarki atramentowe, tusze, skanery i projektory.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.