Roadshow „Fujifilm Global Solution”. Do wygrania Fujifilm Frontier S-DX100


Trwa cykl imprez Global Solution Road Show. Spotkania odbędą się jeszcze w Szczecinie, Kołobrzegu, Gdyni i Olsztynie i są adresowane do właścicieli i pracowników laboratoriów i sklepów fotograficznych, fotografów ślubnych i eventowych oraz agencji eventowych i reklamowych. Można wygrać minilab Fujifilm Frontier S-DX100.

Fujifilm Global Solution to cykl „dni otwartych” poświęconych rozwiązaniom fotograficznym oferowanym przez Fujifilm. Wstęp na spotkania jest bezpłatny ale obowiązują zapisy, których dokonać można na stronie roadshow.fujifilm.pl. W formularzu należy podać kilka podstawowych danych personalnych, a także udzielić odpowiedzi na pytanie dotyczące rozwiązań Global Solution. Osoba, która odpowie najciekawiej, wygra S-DX100. Jest to niewielkie, kompaktowe urządzenie zajmujące powierzchnię 0,2 m kw i wykorzystuje 6 kolorowy system tuszy w systemie CMYK+LC+LM nazwany w FujiFilm CMYK + Pink+SkyBlue.


Firma Fujifilm zaplanowała dwie prezentacje na każde ze spotkań, jedną dotycząca rozwiązań Global Solution, drugą marketingu ślubnego i mediów społecznościowych. Będzie też możliwość wykonania testu drukarki DX100 z kioskiem, aparatów serii X (m.in. X100F, X-T20, X-A10, X-A3) i Instax, oraz poznania najnowszych papierów Fujifilm i wielkoformatowych wydruków. Pojawi się też Fujifilm GFX 50S z obiektywami, uczestnicy spotkania będą mieli do dyspozycji studio fotograficzne z lampami Fomei oraz modelkę.

Daty i miasta:
07.06.2017 – Szczecin, Plac Rodła 10, Radisson Blu Hotel
08.06.2017 – Kołobrzeg, Łopuskiego 38, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
20.06.2017 – Gdynia, Czechosłowacka 3, Bałtycki Port Nowych Technologii (Awkarium – 10 P.)
21.06.2017 – Olsztyn, Kasprowicza 4, Koszary Funka

Plan spotkania:
14,00 – rozpoczęcie spotkania, testy sprzętu
14,30-15,30 –  prezentacja dotycząca Global Solution (rozwiązania dla laboratoriów w oparciu o suchy druk, druk wielkoformatowy, rodzaje dostępnych papierów, kioski, rozwiązania mobilne)
15,30-16,00 – testy sprzętu, czas wolny
16,00-17,00 – prezentacja dotycząca marketingu ślubnego i mediów społecznościowych
17,00-19,00 – testy sprzętu

Zobacz wideo:

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.