Holy-Art TIFF Open+. Pozostało sześć dni


Do końca tygodnia trwa nabór zgłoszeń do Holy-Art TIFF Open+, otwartej sekcji Międzynarodowego Festiwalu Fotografii TIFF Festival, która dedykowana jest młodym twórcom. Organizatorzy poszukują nieszablonowego, autorskiego spojrzenia, świeżych i oryginalnych pomysłów na projekty fotograficzne, które będą realizowane podczas 7. już edycji Festiwalu, we wrześniu.

Przedsięwzięcie adresowane jest do wszystkich twórców będących na początku swojej drogi artystycznej, niezależnie od wieku: studentów i absolwentów szkół artystycznych, amatorów, freelancerów, ale także wszystkich, którzy chcą rozwinąć autorski projekt fotograficzny. Spośród nadesłanych zgłoszeń 26 maja zostanie wytypowana grupa dwunastu osób, które będą zaproszone do Warszawy i do Wrocławia w celu zaprezentowania swojej koncepcji. Ostatecznie do programu przejdą  trzy osoby, które przez 3 miesiące będą rozwijały swój projekt pod okiem tutorów. Prezentacja koncepcji w postaci indywidualnych wystaw odbędzie się w trakcie  tegorocznej edycji TIFF Festival 2017.

Prace należy nadsyłać poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie http://www.tiff.wroc.pl. Zdjęcia powinny być ułożone w cykl/cykle fotograficzne lub nawiązujące do fotografii poprzez inne media. Zestawy powinny składać się z minimum 3 prac, muszą one spełniać pewne wymagania techniczne: format JPG o wymiarach min. 1200 pikseli na dłuższym boku i skompresowane w plikach .zip lub .rar nieprzekraczających 10 MB.

Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres: j.ziajka@tiff.wroc.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.