Canon „Live For The Story”. Konkurs 365 dni lata


Firma Canon wystartowała z nowym europejskim konkursem fotograficznym. Poszukiwane są osoby, która potrafi barwnie opowiadać historie za pomocą zdjęć. Można wygrać podróż po świecie, a wszystkie koszty (o maksymalnej wartości 33 000 euro) zostaną pokryte przez organizatora.

Konkurs ma charakter otwarty, udział w nim jest bardzo prosty. Wystarczy wrzucić na Instagram najbardziej kreatywne prace, oznaczyć je hasztagiem #LiveForTheStory i odnośnikiem @CanonPolska oraz opatrzeć opisem do 50 znaków (włączając w to hasztag i odnośnik). Zdjęcia oceni Zoë Isabella Kravitz (amerykańska aktorka, córka Lenny Kravitza), ambasadorka kampanii. Zwycięzca wyruszy w niezapomnianą podróż po świecie, podczas której odwiedzi najbardziej niezwykłe i inspirujące miejsca – od Lizbony przez Melbourne aż po Brazylię – tworząc i dzieląc się na zdjęciach swoją własną wakacyjną opowieścią. Podczas 365 dni będzie inspirował innych do opowiadania ich własnych historii za pośrednictwem fotografii. Zdjęcia można nadsyłać do 28 czerwca 2017 roku.

Należy zwrócić uwagę, że trasa podróży zostanie zaplanowana przez zwycięzcę we współpracy z organizatorem technicznym, firmą Cloud Nine. Cała podróż musi rozpocząć się przed 31 grudnia 2017 r. i musi zostać ukończona przed 31 grudnia 2018. Nagroda obejmuje: bilety lotnicze dookoła świata w klasie ekonomicznej w liczbie maksymalnie 7 (siedmiu) lotów, które muszą obejmować powrót do kraju zamieszkania lub pierwotnego kraju wyjazdu, 2 noclegi w każdym z 6 wybranych miejsc, miesięczną kwotę 1500 funtów przez 11 miesięcy, kompleksowe ubezpieczenie podróżne oraz wszystkie koszta manipulacyjne.

Konkurs odbywa się w ramach kampanii ”Live For The Story”, której celem jest zmiana postrzegania marki wśród młodych użytkowników. Zintegrowana i wielokanałowa kampania obejmuje 19 rynków europejskich. Więcej informacji można uzyskać na stronie: http://www.canon.pl/live-for-the-story/

Zobacz wideo:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.