Będą nowe kamery Sony CineAlta z matrycą pełnoklatkową.


Kamery Sony rodziny CineAlta przeznaczone są dla zawodowców, mają możliwość m.in. nagrywania w rozdzielczości 8k oraz zapis nieskompresowanego materiału z 16-bitowym próbkowaniem i z prędkościami do 120 kl/sek. Na targach CineGear Expo 2017 producent ogłosił, że w przyszłym roku pojawią się nowe urządzenia CineAlta z przetwornikiem formatu 36×24 mm.

Sony twierdzi, że nowy czujnik będzie w stanie przechwycić obrazy o większej dynamice. Niezależnie od tego w jakiej znajdzie się kamerze, będzie ona nadal używała istniejących 16-bitowych kodeków RAW / X-OCN i XAVC firmy Sony. Kamera lub kamery będą również kompatybilne z aktualnymi akcesoriami sprzętowymi, takimi jak rejestrator DVF-EL200 Full HD OLED, rejestrator AXS-R7, czytnik kart AXS-CR1 i AR1, karty pamięci AXS i SxS.


Nowa kamera nie zastąpi F65, nie stanie się również zamiennikiem F5 / F55. Będzie to zupełnie nowa, „następna generacja” CineAlta i powinna konkurować z najlepszymi ofertami ARRI i RED.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.