Pokaż się podczas 7. Opolskiego Festiwalu Fotografii

OFFO2014_2
Już po raz czwarty organizatorzy Opolskiego Festiwalu Fotografii zapraszają do nadsyłania swoich prac w ramach konkursu Pokaż się. Projekty muszą wiązać się z hasłem przewodnim tegorocznej edycji Festiwalu jakim jest „Spojrzenie”. Termin zgłaszania zdjęć mija 15 lipca 2017 roku.

W założeniu inicjatywa ma być okazją do konfrontacji różnych postaw i sądów dotyczących współczesnej fotografii. Zostanie nagrodzony autor który posługuje się fotograficznym językiem w sposób świadomy, a jego projekt prezentuje spójną koncepcje, odważną wizje i zadowalającą technikę fotograficzną. Formuła konkursu jest otwarta i nie zakłada ograniczeń wiekowych, ale adresowana jest do osób mieszkających w Polsce. Zdjęcia oceni komisja (jury) w skład której wejdzie Marek Szyryk – Szkoła Filmowa w Łodzi, Joanna Kinowska – Służewski Dom Kultury w Warszawie, Sławomir Mielnik – Fundacja 2.8. Warto zwrócić uwagę, że w poprzednich edycjach konkursu wyróżniono projekty fotograficzne Piotra Pardiaka, Marleny Jabłońskiej i Robert Danieluka.

Prace należy zgłaszać na adres mailowy: 7off@dwaosiem.pl lub kontakt@dwaosiem.pl. Do zdjęć trzeba dołączyć formularz zgłoszeniowy który moąna pobrać ze strony (kliknij). Całkowity rozmiar nadesłanych prac nie może przekraczać 10MB. Udział w naborze jest bezpłatny i otwarty dla każdego, autor najlepszego cyklu otrzyma od organizatora nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł.

Prezentacja  jednego wyróżnionego projektu odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu podczas 7. Opolskiego Festiwalu Fotografii, od 6 października do 5 listopada 2017 roku.

Zobacz wideo z poprzednich edycji Festiwalu:

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.