Trwa konkurs FETA – FEP Emerging Talent Award 2017


Już po raz piąty Federation of European Photographers zaprasza młodych artystów do udziału w konkursie FETA – FEP Emerging Talent Award 2017. Termin nadsyłania zdjęć mija 15 września 2017 roku, organizator przedsięwzięcia stawia sobie za cel odkrywanie i promowanie utalentowanych, rozpoczynających karierę fotografów.

Konkurs jest adresowany do młodych osób, które w ostatnich trzech latach studiowały (lub obecnie studiują) fotografię, lub brały udział w certyfikowanym kursie fotograficznym. Wiek uczestników w momencie składania aplikacji nie może przekraczać 30 lat. W zeszłej edycji zwyciężyła Priscilla Pallante, 24-letnia studentka Istituto Europeo del Design z Rzymu. Wręczenie nagrody odbyło się 20 listopada 2016 roku w FotoVak School w Amsterdamie.

Fotografie są przyjmowane poprzez specjalną stronę (kliknij). Można zgłaszać portfolia składajace się z 9 zdjęć, fotografie muszą spełniać określone warunki techniczne: format JPEG, profil RGB, długość największego boku nie może przekraczać 4000 pikseli, wielkość pliku nie powinna być większa niż 8 MB. Do prac należy załączyć informację o sobie (w języku angielskim), oświadczenie powinno zawierać maksymalnie 100 słów. Opłata za udział w konkursie wynosi 20 euro.

Zwycięzca „The Emerging Talent Award” otrzyma nie tylko nagrodę Federation of European Photographers, oraz stypendium, będzie miał również zapewniona promocje swojej twórczości.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.