Wkrótce Photo Summer Day 2017

Już za niecały miesiąc na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej odbędzie się Letni Festiwal Fotograficzny Photo Summer Day. W ciągu trzech dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach i wykładach prowadzonych przez znanych fotografów i szkoleniowców – specjalistów od fotografii portretowej i podróżniczej.

Będzie można się też spotkać z przedstawicielami firm: Canon, Olympus, Sony, Sigma, Nikon, Fujifilm, Manfrotto, Eizo, Fomei, NEC, Epson, Irix a także Ricoh (Pentax). Dostępny ma być różny sprzęt fotograficzny do testów, przewidziane są również wieczory autorskie.


Organizatorem przedsięwzięcia jest Jurajska Grupa Fotograficzna, festiwal rozpocznie się w niedzielę 20 sierpnia o godzinie 16.00 w Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej. Tematem przewodnim tegorocznej edycji ma być „Podróż/Człowiek/Krajobraz”, zagadnienie to obejmie fotografię krajobrazową, portretową, podróżniczą oraz reportaż. Swój udział w imprezie zapowiedzieli: Robert Wolański, Wiktor Franko, Paweł Uchorczak, Marcin Jamkowski, Marcin Dobas, Danuta Piotrowska, Piotr Snopczyński, Jakub Krawczyk, Edyta Chrząszcz oraz Grzegorz Maciąg. Wśród gości będzie można spotkać i porozmawiać m.in. z Jakubem Kaźmierczykiem, Przemkiem Jakubczykiem, Robertem Woźniakiem, Marcinem Kałużą, Marcinem Bójko, Piotrem Wróblewskim.

Koszt udziału (z wyżywieniem i zakwaterowaniem) wynosi 550 złotych, konieczna jest rejestracja na stronie photosummerday.pl/warsztaty-foto-rejestracja/. Patronat medialny nad imprezą sprawuje m.in. Digital Foto Video (Foto Plus), program warsztatów dostępny jest pod linkiem (kliknij).

Zobacz poprzednie edycje:

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s