Imprezy Nikona setną rocznicę powstania


W sierpniu i we wrześniu w różnych częściach świata odbędą się imprezy Nikona. Przypuszcza się, że zostanie na nich po raz pierwszy pokazany D850 (kliknij). Prawdopodobnie będzie to model przedprodukcyjny.

Na 22 sierpnia i 2 września w Tokio zapowiedziano zjazd fanów marki Nikon. W Europie imprezy pod nazwą „I AM 100 – A Day Behind The Lens” odbędą się w Holandii i Niemczech (22.09.2017 i 23.09.2017) i zostały włączone do wydarzeń związanych z setną rocznicą powstania firmy. „…Nasze urodziny, chcemy świętować razem z wami, niech ten czas będzie również waszym świętem”… – napisano na stronie organizatora.

Na razie wiadomo więcej o ostatniej imprezie, odbędzie się ona w NRW Forum Düsseldorf od godziny 9 do 23. Przewidziano szkolenia i warsztaty, pokazy sprzętu, obecny ma być punkt NPS. Planowany jest spacer połączony z fotografowaniem, uczestnicy spotkania będą mieli okazje rozmów ze znanymi fotografami takimi jak: Joe McNally, Mayk Azzato Stefan Forster, Markus Gilliar, Marcela Lämmerhirt, Michael Martin, Fabian Oefner, Paloma Parrot Harald Schmitt, Sascha Schürmann Florian Smit i Stefan Warter. W trakcie imprezy ma być dostępna cała aktualna oferta firmy. Aparaty, obiektywy, lampy i osprzęt będzie można wypożyczyć do testów. Dwa dni wcześniej odbędzie się wernisaż wystawy „Leben 24/7 – 100 Jahre Nikon”, ekspozycja ma być dostępna dla uczestników imprezy.

Wkrótce zostaną podane dodatkowe informacje o cenach i zasadach rejestracji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.