FUJIFILM Professional Service w Austrii


Od sierpnia w Austrii świadczone są usługi naprawcze w ramach FUJIFILM Professional Service (FPS). Wybrani klienci mogą liczyć m.in. na priorytetową naprawę, oraz regularną konserwację systemu i sprzęt zastępczy. Na razie FPS przeznaczony jest dla osób mieszkających w Austrii, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

To kolejny program, od wielu lat fotografowie mogą naprawiać aparaty i obiektywy w ramach Canon Professional Services (CPS), Nikon Professional Services (NPS), Sony Imaging PRO Support, a od niedawna Olympus Serwis Pro. Niestety, usługi te nie są świadczone we wszystkich krajach.


Program FUJIFILM Professional Service został stworzony z myślą o użytkownikach systemu GFX oraz X. Należy się jedynie zarejestrować, w ramach pakietu, którego wartość wynosi 300 euro, można serwisować np. dwa aparaty serii X i trzy obiektywy XF. Dostępna jest coroczna usługa typu Control & Clean (czyszczenie i przegląd), można też otrzymać 15% rabatu na naprawy elementów, które nie są objęte gwarancją producenta.

Zarejestrowane osoby mają możliwość aktualizacji oprogramowania, mogą skorzystać z bezpłatnej dostawy sprzętu, a także ze specjalnej infolinii oraz porad ekspertów.

Link do rejestracji: http://warranty.fujifilm-digital.com/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.