Rynek APS-C jest bardzo ważny dla firmy Sony


Z ostatniego wywiadu przeprowadzonego przez dziennikarzy z portalu Imaging-Resource z managerem firmy Sony wynika, że rynek aparatów z matrycą APS-C jest dla korporacji tak samo istotny jak segment kamer pełnoklatkowych. Można mieć więc nadzieję, że wkrótce pojawią się nowe konstrukcje.

Wywiad został przeprowadzony z Kenji Tanaką (Sony ILC Business), który w czasie rozmowy stwierdził: ”…APS-C jest dla nas ważnym segmentem. Nigdy się z niego nie wycofamy…”. Podkreślono, że takie produkty jak A6500 są istotną częścią ogólnej strategii. Aparaty zyskały uznanie, nawet profesjonaliści używają ich jako drugiego korpusu. Linia będzie więc nadal rozwijana. Wypada więc czekać na A6700, być może pojawi się też A77III.

Dr. Kenji Tanaka doktoryzował się na Uniwersytecie w Tokio trzynaście lat temu w dziedzinie optyki bliskiego pola. Od tego czasu pracuje w firmie Sony.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.