Leica Street Photo 2017. Pozostało niewiele czasu


Jutro mija termin nadsyłania prac na kolejną edycję konkursu Leica Street Photo 2017. Dwadzieścia zwycięskich prac zostanie zaprezentowanych w warszawskiej Leica Gallery, ich autorzy otrzymają też możliwość publikacji w magazynach partnerskich.

To już siódme wydanie konkursu, ale znaczenie tego przedsięwzięcia chyba spada. W poprzednich latach zostali nagrodzeni tacy fotografowie jak Tomasz Lazar, Mateusz Sarełło, Adrian Wykrota, Damian Chrobak, Mariusz Janiszewski, Maciej Dakowicz, Izabela Urbaniak, Tomasz Ślesicki, Krzysztof Wierzbowski, Luc Kordas, Marek Lapis, czy Ania Kłosek. Konkurs organizowany jest przez firmę 6×7 Sp. z o.o, każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie pięć zdjęć. Fotografie muszą być wykonane po 1 lipca 2016 r. Konkurs rozgrywa się na fanpage’u Leica Camera Poland w serwisie społecznościowym Facebook. Technika wykonania zdjęć jest dowolna, ale tematyka musi mieć związek z fotografią uliczną. Można zgłaszać tylko zdjęcia cyfrowe, maksymalna wielkość pliku nie może przekraczać 2 MB (dłuższy bok powinien mieć co najmniej 800 pikseli). Po wyłonieniu nagrodzonych prac laureaci konkursu zostaną poproszeni o dostarczenie plików cyfrowych w pełnej rozdzielczości. W przypadku nie posiadania, lub nie dostarczenia przez laureata takich plików, organizator może odstąpić od przyznania nagrody.

W skład tegorocznego jury wchodzi: Agnieszka Dwernicka (dyrektorka Miesiąca Fotografii w Krakowie), Agnieszka Rayss, Bogdan Dziworski, Borys Nieśpielak, Tymon Markowski oraz Sławomir Kasper (Leica Gallery Warszawa). Wyniki ogłoszone zostaną nie później niż 22 sierpnia.

Więcej informacji na: facebook.com/LeicaCameraPoland

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.