Sony w Europie rozwija program Imaging PRO Support


Firma Sony ogłosiła rozszerzenie programu wsparcia Imaging Pro, który obecnie obejmuje siedem krajów europejskich. Od stycznia przyszłego roku, zawodowi fotografowie z Danii, Szwecji, Finlandii i Norwegii będą mogli korzystać z oferowanych usług Pro Support.

Na razie program dostępny jest w Japonii, Korei Południowej, Hongkongu, Tajwanie, Indiach, Chinach, Rosji, Kanadzie, Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Australii, Meksyku i Stanach Zjednoczonych. Za sześć miesięcy obejmie też Francję, Włochy i Belgię.

Wsparcie profesjonalnych fotografów polega m.in. na pomocy sprzętowej i poradach dotyczących aparatów i obiektywów Sony. Uruchomiona jest też specjalna linia telefoniczna tzw. helpdesk. W trakcie naprawy zawodowcy mogą również korzystać z bezpłatnych usług kurierskich tj. odbioru i zwrotu sprzętu oraz z bezpłatnych urządzeń zastępczych, Ponadto uczestnicy programu mają prawo, dwa razy w roku, do bezpłatnego czyszczenia matrycy i aktualizacji oprogramowania. Warto wspomnieć, że uczestnictwo nic nie kosztuje, trzeba być jednak zawodowym fotografem, należy też być właścicielem co najmniej dwa korpusów Sony α i trzech dedykowanych obiektywów
Sony zastrzega sobie prawo do weryfikacji wniosków.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.