Rozwój w obiektywie 2017


Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Rozwój w obiektywie”. Grand Prix wynosi 5000 złotych, do zdobycia są też trzy nagrody po 3000 złotych oraz wyróżnienia po 1500 zł. Termin nadsyłania zdjęć mija 28 listopada 2017 roku.

Konkurs realizowany jest przez firmę Burda Publishing Polska, wydawcę m.in. magazynu „National Geographic” i „Traveler”. Celem przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi społeczeństwa polskiego na problemy i wyzwania stojące przed krajami ubogimi i przechodzącymi transformację ustrojową. Oceniane będą fotografie przybliżające tematykę demokracji, praw człowieka, edukacji, czy wpływu człowieka na środowisko naturalne w krajach rozwijających się i przechodzących transformację ustrojową.

Są trzy kategorie konkursowe: demokracja i prawa człowieka w rozwoju, edukacja i przedsiębioroczość kluczem do lepszego życia, wpływ środowiska przyrodniczego na życie człowieka. Fotografie należy zgłaszać tylko poprzez specjalną stronę (www.konkursmsz.national-geographic.pl/) po uprzedniej rejestracji. Będą przyjmowane wyłącznie zdjęcia cyfrowe i powinny one spełniać pewne warunki techniczne (format JPG, kolory w standardzie: RGB, dłuższy bok powienien mieć nie mniej niż 2400 pikseli). Jury w składzie Agnieszka Franus, Iwona El Tanbouli Jabłońska, Marcin Zaborowski, Janina Moryc, Monika Karpuk-Szondi, Joanna Stachyra oceni m.in. oryginalność podejścia do tematu. Wręczenie nagród oraz uroczysta prezentacja wyróżnionych prac nastąpi 12 grudnia 2017 r. w Centrum Prasowym Foksal w Warszawie.

http://www.konkursmsz.national-geographic.pl/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.