Marumi Photo Contest “Landscape”. Zgłoszenia do końca stycznia


Założone w 1952 roku firma Marumi Optical Co. Ltd jest producentem filtrów do aparatów fotograficznych i kamer filmowych, w jej ofercie znajduje się m.in. seria EXUS. Dwa tygodnie temu zorganizowano międzynarodowy konkurs fotograficzny.

Jego celem jest pokazanie kreatywnego wykorzystania filtrów fotograficznych, prace są przyjmowane poprzez stronę https://photo.marumi-filter.co.jp (kliknij). Tematem głównym jest krajobraz, konkurs ma charakter otwarty, udział w nim jest bezpłatny. Każdy uczestnik może zgłosić tylko zdjęcia w formie cyfrowej, powiększenia (odbitki) i diapozytywy nie są akceptowane. Fotografie muszą spełniać pewne warunki techniczne (format jpg, 300 dpi, sRGB, min. 8 mln. pikeli, wielkość pojedynczego pliku nie może przekraczać 10 MB). Należy pamiętać, że nie można dokonywać przeróbek obrazu, dopuszczalna jest nieznaczna korekta (zmiana wielkości, kontrastu, nasycenia). Osoby nominowane do nagrody zostaną poproszone o przysłanie plików lepszej jakości.


Termin nadsyłania prac mija 31 stycznia 2018 roku, werdykt jury zostanie ogłoszony 15 lutego. Laureaci otrzymają produkty z oferty firmy, do wyboru są m.in. filtry rodziny EXUS, oraz DHG.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.