Press Photo Expo 2018 już wkrótce!


W najbliższy poniedziałek, w Domu Braci Jabłkowskich, odbędą się jednodniowe targi fotograficzne Press Photo Expo. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

To kolejne, skierowane do fotoedytorów, fotoreporterów i dziennikarzy, wydarzenie targowe odbywające się po raz piąty w Warszawie. Podczas kilku godzin będzie można zapoznać się z nowym sprzętem firmy Sony, Olympus, Fujifilm, Canon i Nikon. Na miejscu znajdzie się także oświetlenie studyjne Profoto, Fomei, oraz Elinchrom, zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć najnowszą ofertę Lowepro oraz Vanguard. Należy więc spodziewać się, że zainteresowanie imprezą będzie bardzo duże, zaletą tego typu spotkań jest nie tylko możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy osobami z „branży”, ale także okazja aby przetestować aparaty, obiektywy i drukarki i skorzystać z rad specjalistów. Atrakcją spotkania ma być także usługa Check & Clean oferowana przez Canon Professional Service (CPS) oraz Nikon Professional Service (NPS).
Wzorem lat ubiegłych przygotowano także szkolenie z zakresu prawa autorskiego, oraz wykład w ramach projektu „Zdrowy Fotograf”. Psycholożka Iwona Jędrusik wygłosi odczyt „Psychologiczne dywagacje na temat zawodu fotografki/fotografa”, a Jarosław Włodarczyk (Prezes Press Club) referat „Jak zawód dziennikarza/fotoreportera może istnieć bez kodeksu etycznego”. Warto też zwrócić uwagę na zajęcia z Bogdanem Dziworskim („Fotografia reportażowa”) oraz na prelekcję Szymona Aksienionka (Medikon) pt. „Zarządzanie kolorami”. Gościem specjalnym tegorocznej edycji PPE stanie się Alixandra Fazzina (Agencja NOOR) która wygłosi referat „Etyka fotografa i planowanie projektów długoterminowych”.


Powyżej plan stoisk i terminy wykładów. Targi rozpoczną się o godz. 10,00 i potrwają do 21,15. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, warto zarejestrować się na stronie https://www.pressphotoexpo.com/buy-tickets

Zobacz wideo:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.