RX0 Video Challenge. Do zdobycia Sony A7SII


Firma Sony zaprasza wszystkie osoby interesujące się realizacją filmu do udziału w europejskim konkursie na twórczy, inspirujący projekt, w którym wykorzystany zostanie aparat kompaktowy Sony RX0. Każde zgłoszenie to szansa na zdobycie sprzętu Sony o wartości do 5000 euro.

Główną nagrodą jest, pełnoklatkowy korpus Sony A7SII z obiektywem o zakresie ogniskowych 28-135 mm, a co miesiąc, przez cały czas trwania konkursu, będzie można zdobyć również nagrody dodatkowe – aparaty RX0. W konkursie mogą uczestniczyć osoby z następujących krajów: Polski, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Francji, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Belgii, Luksemburga, Danii, Norwegii, Finlandii, Szwecji, Włoch, Hiszpanii i Portugalii. Nie wiadomo dlaczego konkurs nie obejmuje mieszkańców Czech, Słowacji, Węgier czy krajów nadbałtyckich.


Zgłoszenia można dokonać na stronie internetowej społeczności Sony (kliknij), przedstawiając swój zamysł filmu oraz proponowanej realizacji z wykorzystaniem możliwości RX0. Uczestnicy, których propozycje zostaną przyjęte, będą mieli możliwość wypożyczenia aparatów do realizacji projektu. Gotowy materiał wideo będzie należało opublikować w serwisie YouTube i na stronie społeczności Sony. Poza głównym konkursem wszystkie zgłoszenia będą automatycznie uwzględniane w konkursie comiesięcznym. Zwycięży w nim ten film, który w danym miesiącu uzyska maksymalną liczbę unikatowych wyświetleń.


Konkurs trwa do 31 maja, ale przyjmowanie zgłoszeń zakończy się miesiąc wcześniej. Zwycięzców poznamy w piątek 22 czerwca 2018 r.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.