Warsztaty NOOR w Polsce


NOOR to społeczność zawodowych fotoreporterów i dokumentalistów z różnych krajów, wszyscy zaangażowani są w realizację projektów grupowych i indywidualnych. Teraz, wraz z firmą Nikon Europe, NOOR organizuje w trzech europejskich krajach bezpłatne warsztaty. Również w Polsce.

Szkolenie odbędzie się w Warszawie, Sztokholmie i Brukseli. Polska edycja zajęć zostanie poprowadzona przez Ninę Berman, Tanya Habjouqa i Sebastiana Liste i potrwa od 26 lutego do 1 marca br. Wszyscy razem będą dzielić się doświadczeniami, pracować nad własnymi portfolio, doskonalić sztukę fotoedycji i uczyć się jak stworzyć historie o większej sile wyrazu. Ilość osób które mogą wziąć udział w warsztatach jest ograniczona, organizatorzy przewidzieli jedynie 15 miejsc. Aby zgłosić się na zajęcia należy aplikować za pomocą linku: http://bit.ly/2mn5cz1 poprzez dostępny na stronie formularz. Termin zgłoszeń mija 29 stycznia 2018 roku.


W Sztokholmie (12 – 15 marca) zajęcia poprowadzi Yuri Kozyrev, Jon Lowenstein, Kadir van Lohuizen, a w Brukseli (19 – 22 marca) Sanne De Wilde, Bénédicte Kurzen oraz Pep Bonet. Warto zaznaczyć, że parę dni temu podczas targów Press Photo Expo Alixandra Fazzina (Agencja NOOR) miała zajęcia pt. „A Million Shillings; Escape from Somalia”. Etyka fotografa i planowanie projektów długoterminowych”.


Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres: education@noorimages.com.Zobacz wideo:

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.