Nikon przyjacielem fotoreporterów


Firma Nikon otrzymała odznakę „Przyjaciel Fotoreporterów” przyznawaną przez polskie Stowarzyszenie Fotoreporterów. Oficjalne wręczenie nagród odbyło się 2 lutego 2018 r. w Warszawie podczas gali Fotoreporter Roku. Statuetki w imieniu firmy Nikon odebrał Wiktor Sobolewski, Senior Product Specialist & NPS.

Odznaka „Przyjaciel Fotoreporterów” dla Nikona jest pierwszą tego typu nagrodą przyznaną firmie fotograficznej przez polskie Stowarzyszenie Fotoreporterów. Organizacja doceniła także projekt powstały w 2011 r. z inicjatywy firmy – serwis Fotoprawo.pl – przyznając odznakę jego pomysłodawcy, Wiktorowi Sobolewskiemu. Portal podejmuje tematykę szeroko rozumianego prawa autorskiego w fotografii, zamieszczając wzory najważniejszych umów oraz artykuły, które w przejrzysty sposób przekazują wiedzę z zakresu prawa autorskiego oraz opisują i komentują aktualne wydarzenia.


Wiktor Sobolewski dziękując za nagrodę stwierdził: „Statuetki przyznane przez taką organizację, jak Stowarzyszenie Fotoreporterów, są dla nas ogromnym wyróżnieniem stanowiącym dowód uznania za zaangażowanie Nikona w obszarze fotografii reportażowej. Nasza firma od lat stara się być blisko fotoreporterów poprzez program Nikon Professional Service (NPS), wyposażając ich w niezbędny sprzęt podczas najważniejszych wydarzeń w Polsce i na świecie. Opinia fotoreporterów jest dla nas również niezmiernie istotna przy tworzeniu nowych produktów”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.