Przegląd diaporam górskich 2018


Polskie Towarzystwo Tatrzańskie – Oddział Łódzki oraz Łódzki Dom Kultury zapraszają do udziału w Przeglądzie Diaporam Górskich. Impreza odbędzie się 12 kwietnia 2018 roku w Łódzkim Domu Kultury w ramach „Dni Gór”. Termin zgłoszeń mija 17 marca.

Celem przeglądu jest popularyzowanie wartości krajoznawczych, turystycznych gór. Każdy może nadesłać po trzy diaporamy. Prace należy zapisać na nośniku CD / DVD i przesłać pocztą tradycyjną lub e-mailem wraz z formularzem zgłoszeniowym. Dla poszczególnych prac powinien być nagrany plik samouruchamiający się w trybie pełnoekranowym w systemie Windows, zalecana rozdzielczość wynosi 1024×768 pikseli. Czas projekcji pojedynczej pracy nie powinien przekraczać 6 minut. Pojedyncza wiadomość nie może przekraczać 100 MB. Na płytę należy wgrać: pliki diaporam z nazwą w formacie:„nazwisko_tytuł_diaporamy.exe” , formularz zgłoszeniowy w pliku tekstowym /Word w formacie „nazwisko.txt” oraz plansze reklamowe poszczególnych diaporam w formacie JPG „nazwisko_tytuł_diaporamy.jpg” dłuższy bok max 1600 pikseli do zamieszczenia na stronie internetowej Przeglądu.

Prace będą przyjmowane na adres: Ośrodek Inicjatyw Artystycznych Łódzki Dom Kultury ul. R. Traugutta 18 90-113 Łódź (z dopiskiem na kopercie „Przegląd diaporam górskich”) lub mailowo pdglodz@wp.pl (do dnia 20 marca 2018 roku do godz 23.59). O zakwalifikowaniu pracy do Przeglądu autor zostanie poinformowany pocztą e-mail, a dodatkowo informacja ta znajdzie się na stronie organizatora Przeglądu do dnia 29 marca 2018 roku. Autorzy najlepszych prac według oceny jury otrzymają dyplomy i drobne nagrody rzeczowe od sponsorów „Dni Gór” odpowiednio za I, II i III miejsce .

Dodatkowe informacje e-mail pdglodz@wp.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.