Fotopro Mogo. Elastyczne monopody


Na Indiegogo wystartowała kolejna kampania crowdfundingowa, tym razem zbierane są fundusze na uruchomienie produkcji Fotopro Mogo. To elastyczne monopody które mogą się przydać w różnych sytuacjach.Fotopro Mogo posiada elastyczne nogi, które można owinąć wokół szyny lub słupka, a także używać na nierównych powierzchniach, czy pod wodą. Monopod waży około 800 g i ma metalowy rdzeń który został pokryty specjalną elastyczną powłoką. Lustrzankę, czy kompakt montuje się na głowicy poprzez tradycyjną, gwintowaną śrubę (brak jest mechanizmu szybkiego zdejmowania z płytką). W ofercie są też wymienne uchwyty do smartfona, śruba GoPro i zaciski do tabletu.


W ofercie producenta znajdą się cztery modele Mogo: Mogo Starter Kit (39 USD), Mogo Tablet Kit (49 USD), Mogo Mobility Kit (59 USD), Influence Kit (99 USD). Każdy z nich jest przeznaczony do innej sytuacji. Pierwsze egzemplarze Mogo zostaną wysłane do osób które wsparły kampanię na Indiegogo.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.