Startuje Pentax Ricoh Service Professional


Niestety, nie w Polsce a nawet w Europie. Na razie ogłoszono informację, że usługi w ramach Pentax Ricoh Service Professional („PRSP”) będą świadczone jedynie w Japonii. Oczekuje się, że wybrani klienci będą mogli liczyć m.in. na regularną konserwację systemu, sprzęt zastępczy i priorytetową naprawę.

To chyba „ostatni dzwonek” na uruchomienie takiej usługi przez firmą Ricoh Imaging. Od wielu lat Canon (CPS – Canon Professional Services), Nikon (NPS – Nikon Professional Services) i Sony (Sony Imaging PRO Support) mają specjalną ofertę dla profesjonalistów. Od niedawna też, w wybranych krajach, istnieje program Olympus Serwis Pro oraz FUJIFILM Professional Service (FPS). Różnice w usługach w poszczególnych systemach nie są wielkie, generalnie, można otrzymać sprzęt zastępczy i regularne czyszczenie i przegląd, ekspresową naprawę. Jest też specjalna infolinia, oraz możliwość aktualizacji oprogramowania. Dla najlepszych klientów są rabaty na części zamienne.


Usługa Pentax Ricoh Service Professional będzie dostępna od najbliższej środy (2 maja 2018). Oczekuje się, że będzie skierowana do użytkowników „średniego formatu”, oraz posiadaczy modeli takich jak K-1. Firma deklaruje, że po dokonaniu rejestracji zapewni „…bardziej satysfakcjonujące usługi, takie jak bezpłatna wycena, czyszczenie sprzętu, rabat na naprawy, oraz wypożyczanie aparatu czy obiektywu”…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.