Jest Leica SF 60 oraz Leica SF C1


Firma Leica Camera zaprezentowała lampę błyskową Leica SF 60 i pilot zdalnego sterowania Leica SF C1. Nowe produkty są kompatybilne z systemami Leica S, Leica SL, Leica M, a także z kamerami Leica Q i Leica CL. Dostawy do sklepów rozpoczną się pod koniec miesiąca, nowy flesz będzie kosztował 595 USD, SF C1 będzie sprzedawany za 350 dolarów.


Leica zapewnia, że nowe produkty „pozwalają na nieograniczone możliwości twórcze…”. SF 60 to „…wydajne i wszechstronne rozwiązanie mobilne dla wszystkich fotografów, którzy doceniają zalety zarządzania światłem w każdej sytuacji, z imponującymi funkcjami, takimi jak błysk TTL, HSS (High-Speed Sync) do 1/8000, głowicę z funkcją pochylania i obracania, zintegrowany dyfuzor, a także możliwość pracy w trybie master-slave”…. Liczba przewodnia nowego flesza wynosi 60 (przy ISO 100), wszystkie ustawienia można wygodnie korygować za pomocą dwóch pokręteł i panelu LCD. Lampa jest zasilana czterema ogniwami AA, w przypadku dłuższych sesji, urządzenie można podłączyć do zasilacza sieciowego.Z kolei SF C1 może się pochwalić wieloma „kreatywnymi opcjami”. Jest montowany na gorącej stopce aparatu i pozwala bezprzewodowe zdalne sterowanie lampami błyskowymi SF 60 w paśmie częstotliwości 2,4 GHz. Flesze mogą być pogrupowane w maksymalnie siedmiu kanałach, każdy z trzema grupami i kontrolowane razem lub oddzielnie z tymi samymi lub różnymi ustawieniami. Na panelu wszystkie parametry można obserwowć i łatwo zmieniać.

Zobacz wideo:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.