Wyjątkowy Konkurs Fotograficzny National Geographic i Cyfrowego Polsatu


Do 30 września kanał telewizyjny National Geographic i Cyfrowy Polsat zapraszają miłośników fotografii do udziału w ósmej edycji Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego. Zwycięzcy otrzymają możliwość opublikowania zdjęcia w kalendarzu na 2019 rok i nagrody rzeczowe (m.in. Nikon D5600, Sony Action Cam FDR X-3000R, oraz drukarkę Fujifilm Instax Share SP-3).

Konkurs składa się z sześciu tygodniowych etapów. W każdym z nich można dodać dowolną liczbę zdjęć w czterech kategoriach tematycznych: „Dziki instynkt”, „Ludzie i ich pasje”, „Świat w obiektywie” oraz „Ruch i akcja”. Fotografie będą przyjmowane poprzez stronę http://www.cyfrowypolsat.pl i konkurs.natgeotv.com, muszą one spełniac pewne warunki techniczne (min. 1920×768 pikseli, format: JPG, JPEG, PNG).

Laureaci poszczególnych etapów będą wyłaniani w głosowaniu internautów. W każdym z etapów nagrodzone zostaną dwie osoby. Szansę na udział w ścisłym finale będą mieli wszyscy uczestnicy. Zwycięzców, niezależnie od wyników głosowań internetowych, wybierze jury. Dwunastu finalistom konkursu zostaną przyznane atrakcyjne nagrody finałowe, zaś wyróżnione zdjęcia, przez nich wykonane, zostaną opublikowane w kalendarzu na 2019 r. Dla dwunastu szczęśliwców wytypowanych w poszczególnych tygodniach przewidziano nagrody etapowe.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.