Są zmiany w programie CPS


Firma Canon poinformowała, że są zmiany w programie CPS. Należy zaznaczyć, że przedsięwzięcie jest adresowane tylko dla zawodowych fotografów i filmowców posiadających sprzęt Canona.

Najważniejsze zmiany dotyczą poziomów partnerstwa (Red, Silver, Gold, Platinium), które teraz zależą od ilości posiadanych punktów zbieranych za zarejestrowane produkty. Producent chwali się, że na uczestników programu czekają atrakcyjne oferty na produkty i usługi, m.in. darmowa 2-miesięczna subskrypcja pakietu Adobe CC, czy 20% zniżki na wybrane produkty w sklepie F-stop. Tak czy inaczej, program CPS (Canon Professional Services) kierowany jest do wszystkich użytkowników sprzętu Canona, którzy zarejestrują swoje produkty na specjalnej stronie internetowej (www.canon.pl/cps). Każde konto przypisane jest do konkretnego użytkownika, który w ramach jednego panelu ma dostęp do wszystkich usług w ramach programu.

Procucent deklaruje, że w ramach priorytetowej pomocy technicznej i naprawy (Fast Track, z możliwością wypożyczenia sprzętu zastępczego), dział ekspertów jest dostępny dla użytkowników „niemal natychmiast”. Wsparcie oznacza też, że podczas pobytu za granicą poza krajami UE, można uzyskać pomoc w lokalnych punktach serwisowych. W przypadku akredytowanych fotografów na dużych imprezach sportowych i rozrywkowych członkowie CPS mogą otrzymać dodatkowe wsparcie w zakresie drobnego sprzętu lub usług serwisowych.

Update: W nowej wersji do CPS może zapisać się każdy, nawet posiadacz enty-levelowych modeli.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.