Polski Konkurs Fotografii Sportowej 2019


Do końca tygodnia można nadsyłać zdjęcia na Polski Konkurs Fotografii Sportowej. Do zdobycia jest Grand Prix w wysokości 3000 złotych, a także inne nagrody finansowe i rzeczowe.

Organizatorem konkursu są Agencja Informacyjno-Fotograficzna Press Photo Center, Agencja Press Focus oraz Miasto Chorzów. Konkurs jest podzielony na część adresowaną do zawodowców i amatorską. W każdej można nadsyłać zdjęcia pojedyńcze i zestawy. Fotografie będą przyjmowane poprzez stronę http://www.pkfs.pl/, muszą one być wykonane między 1 sierpnia 2018 a 1 września 2019 (wyjątek stanowi kategoria nagroda specjalna Miasta Chorzów, w której przyjmowane są zdjęcia wykonane w dowolnym okresie). Każdy uczestnik może zgłosić pięć zdjęć pojedynczych, trzy zestawy składające się z od 3 do 9 prac. Pliki muszą spełniać pewne wymagania techniczne tj. dłuższy bok nie może być krótszy niż 3000 pikseli, fotografie należy zapisać jako JPG w RGB lub grayscale. Każde zdjęcie pojedyncze musi mieć własną nazwę składającą się z ośmiu znaków, które mogą stanowić dowolną kombinację liter i cyfr. Oprócz nazwy plik nie może zawierać żadnych danych identyfikujących. Każdy zgłoszony na konkurs zestaw musi być przesłany jako oddzielny folder z własną nazwą składającą się z ośmiu znaków mogącą stanowić dowolną kombinację liter i cyfr. Zdjęcia wchodzące do zestawu muszą mieć takie nazwy, aby jury nie miało wątpliwości co do ich kolejności.

W konkursie w kategorii zawodowej zostaną też przyznane inne nagrody: za fotografie pojedyncze: I miejsce – 1.000 zł, II miejsce – 500 zł, III miejsce – 300 zł, serie: I miejsce – 1.000 zł, II miejsce – 500 zł, III miejsce – 300 zł. Amatorzy mają szansę na nagrody rzeczowe.

http://www.pkfs.pl/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.