Photokina 2020. Znowu zmiany


Najbliższe targi Photokina mają odbyć się w Kolonii od 27 do 30 maja 2020 roku. Będzie to nowy, wiosenny termin. Niestety przedsięwzięcie jakoś kuleje, wystawcy nie są zadowoleni z nowej formuły, a zeszłoroczna edycja imprezy została anulowana. Teraz, ze stanowiska Photokina Director został odwołany Fabian Ströter.

Na tym stanowisku utrzymał się zaledwie kilka miesięcy. Ströter zastąpi Christopha Menke, który przejął odpowiedzialność za targi DMEXCO. W tzw. „międzyczasie” z pracy została zwolniona Katharina C. Hammy, która która pełniła funkcję Chief Operating Officer (COO) i optowała za nową formułą Photokiny. Widać, że tarcia z zarządem KoelnMesse trwają nadal.


Nowym dyrektorem Photokiny został Jan-Raphael Spitzhorn. Jest on związany z firmą Koelnmesse od 2012 roku i brał udział w opracowaniu nowej koncepcji targów. Przez ostatnie dwa lata był szefem projektu „Digility – Konferencji i Expo B2B dla wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, technologii 3D i sztucznej inteligencji”, który w tym roku został zintegrowany z Dmexco. Nowe obowiązki Spitzhorna obejmują teraz dalszy rozwój takich segmentów jak obrazowanie mobilne i cyfrowe w ramach targów Photokina i przestawienie imprezy z cyklu dwuletniego na roczny.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.