Czy Photokina 2020 będzie słaba?

Zbliża się Photokina 2020, Nikon, Leica, Olympus i Fujifilm nie będą uczestniczyć w tej imprezie. To bardzo duży problem dla organizatorów.


Koelnmesse zachęca do udziału w kolońskich targach zachwalając m.in. „…ekscytujące innowacje, nowe technologie i trendy, oraz pionierskie zmiany…”. „…Od 27 do 30 maja możesz spodziewać się imponującej mieszanki produktów i inspiracji. Poznaj branżowych dostawców zarówno dużych, jak i małych, dowiedz się, w jaki sposób pionierskie elementy obrazowania podlegają konsekwentnemu dalszemu rozwojowi – oraz jakie nowe produkty się poruszają i które zmienią świat obrazowania dziś i jutro”….


To tyle z marketingowej „papki” organizatora. Ważniejsze jest stanowisko uczestników – wystawców imprezy. Firmy takie jak Nikon, Olympus i Leica już od dłuższego czasu potwierdzały, że nie będą brały udziału w najbliższej Phokinie. Teraz dołączył koncern Fujifilm, w oświadczenieniu firmy czytamy m.in. „…Po rozważeniu różnych argumentów za i przeciw, a także po wprowadzeniu na rynek kilku kilku ekscytujących nowych produktów, postanowiliśmy nie brać udziału w targach Photokina 2020. Będziemy nadal współpracować z naszymi klientami poprzez takie możliwości jak lokalne wydarzenia, zwiększenie możliwości wykazania wyjątkowej wartości i możliwości naszych produktów i usług bezpośrednio użytkownikom oraz wzmocnienie cyfrowej obecności naszych produktów. Priorytetem Fujifilm jest i zawsze będzie nasz klient , będziemy nadal podejmować decyzje w oparciu o najlepsze sposoby na zaangażowanie się w naszą społeczność ”….

Należy zaznaczyć, że z dużych firm jedynie tylko Canon, Panasonic i Sony potwierdziły swoją obecność na Photokinie 2020. Jeżeli promować targi to czy nie powinny się one odbywać w marcu?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.